CH24 Wishbone Chairs by Hans J Wegner for Carl Hansen & Son, Denmark, 1950s, Set of 2 for sale at Pamono
Hans J. Wegner, An early oak and teak 'Wishbone chair' by Carl Hansen & Son, Denmark, 1950's. - Bukowskis
Stolar, 4 st, design: Hans J Wegner, Y-stolen, Carl Hansen & son, Danmark, stämplade och etikettmärkta. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -
HANS J WEGNER, stolar, 6 st, "CH24" "Y-stolen", Carl Hansen & Son, Odense, Danmark, 1950-tal. - Bukowskis
![Afsluttet] 19 Stole, Y-stol af Hans Wegner. Vurd. kr. 57.000. til salg på auktion (Inventar på Sjælland) - konkurser.dk - konkurser.dk Afsluttet] 19 Stole, Y-stol af Hans Wegner. Vurd. kr. 57.000. til salg på auktion (Inventar på Sjælland) - konkurser.dk - konkurser.dk](https://konkurserbilleder.blob.core.windows.net/sized/600/130718.jpg)